Handel - hiper- i supermarkety

Spar odświeża asortyment

Już wkrótce na sklepowych półkach sieci pojawią się nowości - regionalne produkty pochodzące z różnych krajów europejskich, składające się na linię "Przysmaki Europy". Nie będzie to jednak oferta limitowana, ale taka, która wchodzi na stałe do asortymentu.

Muszkieterowie zachęcają Polki do badania

Grupa Muszkieterów od 10 lat realizuje kampanię bezpłatnych badań mammograficznych "Muszkieterowie dla Polek". W jej ramach powstał film edukacyjny "Najważniejsza kobieta w moim życiu to…", w którym przypadkowo spotkane osoby zachęcają najważniejsze dla nich kobiety do regularnych badań.

Supermarket Carrefour otwarty w Krakowie

Carrefour otworzył czwarty supermarket w Krakowie, który mieści się w Galerii Dekada w Krakowie przy ul. Stojałowskiego 6.

Tesco: wciąż brak porozumienia między załogą a zarządem

5 lipca 2017 r. w Krakowie w biurze głównym odbędzie się spotkanie przedstawicieli NSZZ "Solidarność" w Tesco z dyrektor personalną sprzedaży detalicznej w Europie Środkowej oraz dyrektorem zarządzającym Tesco Polska.

W Kauflandzie do wygrania bilety na The World Games 2017

Do 28 czerwca trwa konkurs Kauflandu, w którym do wygrania są telewizory Samsung i 10 tys. biletów na światowe igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017, których sponsorem głównym jest Kaufland.

Zamykają Tesco w Łodzi, ale załoga nie straci pracy

Pracownicy mają dostać oferty pracy z innych sklepów sieci w Łodzi, informuje portal Łódź - NaszeMiasto.pl. Sprawa dotyczy 117 pracowników Tesco.

Food trucki zjadą przed Galerię Gryf

W najbliższy weekend - 24 i 25 czerwca - na parkingu przed Galerią Gryf, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, każdy będzie mógł skosztować burgerów, meksykańskiej chimichangi, azjatyckich pierożków czy pieczonych kasztanów.

Klucz do świeżości

Centralna logistyka produktów świeżych ma pomóc franczyzobiorcom Delikatesów Centrum w konkurencji z większymi graczami, w tym z dyskontami. Projektem Produkty Świeże objęto już ponad 700 placówek sieci. Do końca roku ta liczba ma wzrosnąć do 950.

Są nowe propozycje od władz Tesco dla załogi

50 zł brutto do wynagrodzenia zasadniczego, premia w wysokości 125 zł brutto w III i IV kwartale 2017 r. uzależniona od wzrostu sprzedaży i NPS - badanie satysfakcji klienta, w II kwartale roku 125 zł brutto w formie jednorazowej nagrody.

Muszkieterowie zbierają krew dla Polski

Tylko w pierwszym miesiącu akcji w 33 miastach udało się zebrać ponad 300 litrów krwi od ponad 700 dawców.

Nowy system znakowania żywności w Carrefourze

Piktogramy w formie odwróconej piramidy mają za zadanie w czytelny sposób informować konsumentów o wartościach odżywczych i zalecanej częstotliwości spożywania danych artykułów.