Handel - hiper- i supermarkety

Eurocash chce kupić sieć Mila

Największa grupa hurtowa w Polsce zawarła list intencyjny w sprawie zakupu cypryjskiej spółki Domelius Ltd. i jej spółek zależnych. Oznaczałoby to przejęcie kontroli nad siecią Mila.

Otwarta droga do upadłości Almy

Alma Market otrzymała z sądu oficjalną decyzję o umorzeniu postępowania sanacyjnego. To ułatwi drogę do uznania upadłości spółki.

Emperia idzie do sądu ws. podatku

Emperia Holding złożyła skargę na decyzję dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie w sprawie podtrzymania decyzji lubelskiej skarbówki o konieczności zapłaty zaległego podatku na 2011 r. Chce też wstrzymania wykonania decyzji.

Nowe centrum dystrybucji Tesco w Europie Środkowej

Po 11 miesiącach prac Tesco otworzyło centrum dystrybucji w miejscowości Gáň koło Galanty na Słowacji, które ma pozytywnie wpłynąć także na dostępność produktów w polskich sklepach.

Walmart jeszcze większy

Największy detalista świata ma za sobą dobry kwartał. Sprzedaż żywności wzrosła do poziomów niewidzianych od pięciu lat.

Pasaże Tesco w kampanii wizerunkowej

Pod hasłem "Odkryj z nami sposób na udane zakupy" ruszyła teaserowa odsłona kampanii centrów handlowych. Sieć reklamuje troje ambasadorów, których klienci poznają 1 września.

Konkurs Polomarketu i PZPN

Od 16 sierpnia do 19 września we wszystkich sklepach Polomarketu można nabyć w atrakcyjnej cenie oficjalny album kolekcjonerski i saszetki z naklejkami przedstawiającymi piłkarzy polskiej reprezentacji.

Spar z konkursem na 21. urodziny

Z okazji kolejnych urodzin operator sieci Spar przygotował dla swoich klientów konkurs z blisko 70 nagrodami, który potrwa od 24 sierpnia do 1 października br.

Carrefour premium na nowym rynku

Francuski detalista wchodzi ze swoim formatem premium do kolejnego kraju. Tym razem jest to Rumunia.

Auchan nie zwalnia tempa

Do końca 2017 r. w Rumunii powstanie pierwszy supermarket sieci Auchan.

Mattel Polska i Carrefour we wspólnej akcji

Akcja "Wygraj z Barbie i Hot Wheels" trwa do 11 września w wybranych sklepach sieci.