Handel - hiper- i supermarkety

Carrefour Marketplace wystartował

Ruszyła zapowiadana już od marca polska strona Carrefour Marketplace, na której inni sprzedawcy mogą oferować swoje produkty.

Carrefour zamiast Tesco

W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim powstał hipermarket Carrefour o powierzchni 4 tys. mkw.

Auchan uruchamia gigantyczną strefę odbioru zakupów

W Saint-Etienne w środkowej Francji francuski detalista udostępnił największą we Francji strefe odbioru zakupów zamówionych przez internet w usłudze click and collect.

Carrefour i WWF we wspólnej kampanii

W ramach akcji "Więcej niż pluszak" w hipermarketach sieci w Bukareszcie pojawiła się kolekcja zabawek z postaciami zwierząt żyjących w lasach takich takich jak: sowa, jeleń, świstak, królik, lis, wilk czy niedźwiedź.

Carrefour zadowolony z wyników w Polsce

Między lipcem a wrześniem Polacy zostawili w kasach sieci odpowiednik 484 mln euro.

Carrefour debiutuje na targach książki

Na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, których gościem honorowym jest Francja, Carrefour zaprezentuje najnowszą polsko-francuską książkę, pt. "Z miłości do smaku".

Moje Auchan wciąż w fazie testów

Auchan eksperymentuje z click & collect w pierwszym i na razie jedynym sklepie proximity w Warszawie. Szyld Moje Auchan już wisi.

Tesco przedstawiło swoje postulaty w Czechach

17 października 2017 r. w czeskiej Pradze pod siedzibą zarządu Tesco na Europę Środkową, odbył się protest pracowników Tesco Polska. Było tam ok. 100 osób.

PoloCup, czyli rywalizacja w Polomarkecie

Sieć supermarketów zaprosiła swoich pracowników do udziału w projekcie Employer Branding, którego celem jest połączenie celów biznesowych z zabawą.

Carrefour wprowadza usługę "SąSiatki" we Francji

Francuska grupa uruchomiła na rodzimym rynku platformę o nazwie Merci Voisin - Dziękuję, sąsiedzie. To odpowiednik znanej z polskiego rynku usługi SąSiatki.

Ruszył supermarket Carrefour premium w CH Wroclavia

Carrefour otworzył drugi supermarket w segmencie premium we Wrocławiu, a jednocześnie już piąty sklep w tym formacie w 2017 r. Sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Wroclavia oferuje prawie 16 tys. produktów oraz najnowsze rozwiązania handlowe.