Handel - franczyza i grupy zakupowe

Chorten otwiera się w Warszawie

Chorten Mazowsze działający w ramach Grupy Chorten otworzył właśnie nowy market w stolicy.

Kupiec snuje śmiałe plany

Polska Grupa Zakupowa Kupiec przymierza się do przejęcia dwóch znaczących operatorów sklepów - dowiedział się handelextra.pl. Myśli również o zaproponowaniu nowego szyldu dla mniejszych placówek.

Grupa Chorten rozwija sklepy na stacjach paliw

Spółka podpisała 25. umowę dotyczącą współpracy ze stacją benzynową, na której funkcjonuje także sklep.

Spar w oławskiej galerii już otwarty

Spar Polska dołączył do grona najemców oławskiej galerii handlowej - Quick Park. W sklepie jest m.in. bogaty wybór produktów importowanych z różnych części Europy.

Chata Polska w Poznaniu

30 listopada na Winogradach, na osiedlu Zwycięstwa 125 rozpoczyna działalność nowy sklep sieci.

Spar wkracza na stacje paliw

Sieć uruchomiła właśnie swój pierwszy sklep pod szyldem Spar Express na stacji benzynowej przy autostradzie w holenderskiej miejscowości Heemskerk.

Specjał będzie szkolić swoich klientów

Od stycznia 2018 r. właściciele i pracownicy sklepów nienależących do sieci franczyzowych Livio lub Nasz Sklep otrzymają bezpłatny dostęp do wybranych szkoleń Uniwersytetu Przedsiębiorczości Grupy Kapitałowej Specjał.

15 lat Żabki w Gliwicach

Sklep Żabka przy ulicy Jana Pawła II znany jest niemal każdemu mieszkańcowi Gliwic. Placówka obchodzi właśnie jubileusz 15-lecia, a prowadzi ją od samego początku przedsiębiorcza franczyzobiorczyni - Lucyna Kowalik.

Spar z nową akcją promocyjną

1 grudnia w sklepach sieci Spar rusza akcja promocyjna, podczas której za zebrane naklejki klienci będą mogli kupić naczynia do gotowania i smażenia firmy Delimano z 50-proc. rabatem.

Żabka szykuje do otwarcia nowy magazyn

Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowo powstałego centrum logistycznego firmy Żabka Polska w Szałszy koło Gliwic. Oficjalne otwarcie centrum przewidziane jest na luty 2018 r.

Zmiany w zarządzie Dyrekcji Handlowej Intermarché

Maciej Ćwikliński objął stanowisko prezesa w strukturach Dyrekcji Handlowej Intermarché. Funkcję tę przejął po Hannie Olech, która została powołana do zarządu ITM Polska.