Handel - dyskonty

Whisky w WinnicyLidla

Platforma Lidla do rezerwowania produktów otwiera się na nową kategorię. Od 15 grudnia w ofercie WinnicyLidla.pl takie perełki jak japońska whisky Hakushu. Sieć proponuje też 50 zł rabatu przy zakupie whisky powyżej 300 zł.

Hit urodowy w Lidlu

Azjatycka pielęgnacja przebojem wdarła się do serc Polek. Od czwartku 14 grudnia produkty do azjatyckiej pielęgnacji znajdziemy również w sklepach Lidl.

Taniej w wybranych Biedronkach

14 grudnia zaczął działać pierwszy sklep Biedronka w Lubniewicach, a 15 grudnia - po remoncie - została otwarta Biedronka w Nowej Rudzie. Z tej okazji sieć oferuje rabaty.

Biedronki i Lidle na północy Warszawy

Białołęka - najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy - dyskontami stoi. Działa ich tu już 11. W budowie są kolejne dwie Biedronki oraz Lidl.

Kolejny nowy Lidl - teraz w Kobyłce

14 grudnia o godz. 7 przy ul. Napoleona 2H otwarty zostanie pierwszy Lidl w Kobyłce. Z okazji otwarcia sieć zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

"Hymn Świeżaków" hitem w sieci

Wideo z bohaterami "Gangu Świeżaków II" w 2017 r. odtworzono na YouTube ponad 16,7 mln razy.

Nowa strategia Lidla

Niemal dwa miesiące po przejęciu odpowiedzialności za amerykański biznes Lidla przez Michaela Arandę zmieniają się wytyczne dotyczące dalszej działalności sieci w USA.

Pracownicy Biedronki ... z czujnikami

Pracownikom 20 Biedronek w całym kraju na jeden dzień nałożono specjalne czujniki rejestrujące, jak ciężko pracują. - Badanie niby dobrowolne, ale ze strachu nikt się nie wyłamał - opowiada money.pl jeden z pracowników.

Winyle i gry ponownie w Biedronce

W najnowszej ofercie sieci znalazły się m.in. nagrania U2, Stinga czy Queen oraz gry na PC i konsole.

Ranking prezentowych hitów od Lidla

W poszukiwaniu prezentowych inspiracji i z myślą o tych, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w podarunki dla bliskich, z pomocą rusza Lidl - prezentując listę pomysłów na gwiazdkowy upominek.

Świąteczne mega oferty w Lidlu

Już od 11 grudnia we wszystkich sklepach Lidl.