Handel - dyskonty

Biedronka promuje cielęcinę

W ramach akcji Festiwal polskiej cielęciny Biedronka oferuje różową cielęcinę pod marką "Kraina Mięs“, której produkcja jest kontrolowana "od zagrody do widelca“. Najbliższa odsłona akcji potrwa od 22 do 28 czerwca br.

Trzeci Lidl w Legnicy szykuje się do otwarcia

22 czerwca o godzinie 7 przy ul. Jaworzyńskiej 80 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Legnicy. Z okazji otwarcia sieć zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

100 tys. subskrypcji na kanale Kuchnialidla.pl

Lidl otrzymał Srebrną Nagrodę YouTube dla twórców za zgromadzenie 100 tysięcy subskrybentów na swoim kanale "KuchniaLidla.pl". W październiku 2016 r. marka postawiła na swoim profilu na nowych prowadzących oraz zmieniła dotychczasowy format wideo.

Dzień Ojca w Lidlu

Nie tylko mamy mają swoje święto. Od poniedziałku 19 czerwca w sklepach Lidl dostępna jest specjalna oferta pomysłów na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Ojca.

Lidl znów zamawia w Wittchenie

Producent wyrobów skórzanych, podwarszawska firma Wittchen, ustaliła warunki umowy na dostawę swoich produktów do sklepów Lidla. Tym razem na 11,5 mln zł netto.

Lidl rośnie w Rumunii

W porównaniu z rokiem 2015 obroty niemieckiej sieci na rumuńskim rynku wzrosły w 2016 r. o 18 proc. Zysk netto natomiast - o ponad jedną czwartą.

Biedronka i Lidl ostro w mikrosezonie

Z analizy koszyka cenowego Biedronki i Lidla wynika, że w przypadku ich aż 18 produktów na grilla różnice cenowe wynoszą zaledwie 3 proc.

Pracownicy Lidla przeszkoleni z pierwszej pomocy

Lidl Polska inwestuje w zdrowie swoich pracowników, ale także klientów. Do tej pory firma zainwestowała 500 tys. zł w szkolenia dla pracowników m.in. z profilaktyki zdrowego kręgosłupa oraz udzielania pierwszej pomocy.

Letnie remonty Lidla

19 czerwca ma ruszyć po remoncie sklep Lidla w Kielcach przy ulicy Śląskiej 3. To najstarszy sklep sieci w tym mieście, który od miesiąca przechodzi modernizację.

Biedronka rozwija skrzydła

Tarasy Zamkowe w Lublinie mają nowego operatora spożywczego - Biedronkę. Otwarcie sklepu zaplanowano na wrzesień 2017 r. Kolejna Biedronka ruszyła też w Częstochowie, w Galerii Jurajskiej.

Aldi zapowiada ekspansję w USA

Niemal w przededniu inauguracji pierwszych placówek Lidla w Stanach Zjednoczonych jego rywal Aldi ogłosił zamiar otwarcia w Ameryce 900 nowych sklepów w ciągu pięciu lat.