Handel - centra handlowe

Szybki PIT w galerii handlowej

Już w najbliższy piątek i sobotę (24 i 25 marca) klienci będą mogli wysłać swój PIT podczas robienia zakupów. Akcja odbędzie się w 93 galeriach w 72 miastach w całej Polsce.

Blue City zaprasza na festiwal kawy, herbaty i czekolady

24 marca w warszawskim centrum handlowym rozpocznie się Coffee Fest, podczas którego wszyscy fani gorących napojów będą mieli szansę poznać ich najciekawsze gatunki.

Nowi najemcy Pasaży Tesco

W marcu 2017 r. grono najemców obiektów handlowych powiększy się o 7 marek.

Wola Park zaprasza na Jarmark Produktów Regionalnych

W dniach 16-19 marca odwiedzający warszawskie centrum handlowe będą mogli zakupić regionalne smakołyki oraz wyroby rękodzielnicze.

Grupa Saller wybuduje w Gryfinie park handlowy

Obiekt powstanie przy ul. Łużyckiej obok istniejącego dyskontu Lidla.

Carrefour powiększy Galerię Słowiańską w Zgorzelcu

Po sukcesie zeszłorocznego remodelingu Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu Carrefour Polska, właściciel i zarządca obiektu, planuje II etap inwestycji. W wyniku zaplanowanych prac galeria zyska około 3 000 mkw. dodatkowej powierzchni handlowej. W ofercie obiektu znajdą się również nowe marki.

Galeria Młociny sprzedana

Galeria Młociny na warszawskich Bielanach, flagowy projekt handlowy należący do Master Management Group, została kupiona przez Echo Polska Properties i Echo Investment za łączną kwotę 104,5 mln euro (42 m euro netto).

Rozbudowa Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku

W wyniku modernizacji i rozbudowy galeria zyska blisko 2,5 tys. mkw. dodatkowej powierzchni handlowej, a liczba dostępnych butików i punktów usługowych wzrośnie do 57. Prace modernizacyjne potrwają do grudnia br.

Galeria Młociny skomercjalizowana w 60 proc.

Master Management Group skomercjalizował już większość powierzchni handlowej Galerii Młociny, która w sumie liczy 70 tys. mkw. Budowa centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego trwa obecnie na warszawskich Bielanach.

Street View w Galerii Wileńskiej

Stołeczna Galeria Wileńska dołączyła do grona obiektów sfotografowanych w ramach programu Kolekcji Specjalnych Google Maps (Special Collects Google Maps). Dzięki usłudze Street View obecnie można odwiedzić centrum handlowe również wirtualnie.

Otwarcie centrum Dekada Ciechanów tuż-tuż

W obiekcie o powierzchni 2,2 tys. mkw. znajdzie się 7 lokali handlowo-usługowych.