Handel - centra handlowe

Blue City zaprasza na Świąteczny Jarmark

Będzie można go odwiedzić między 14 a 23 grudnia.

Magnolia Park we Wrocławiu sprzedana

Wartość transakcji wyniosła ok. 380 mln euro.

E.Leclerc w Wałbrzychu zmienił się w prak handlowy

Obiekt znajduje się u zbiegu ul. Wieniawskiego i Al. Podwale.

CH 3 Stawy rozdaje choinki

Od 15 do 23 grudnia w centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach zostanie rozdanych 720 świerków. Aby otrzymać choinkę wystarczy zrobić świąteczne zakupy i zarejestrować dowody zakupu na specjalnym stoisku promocyjnym.

Park Handlowy w Rawiczu otwarty

Oficjalne otwarcie obiektu miało miejsce 7 grudnia.

Mikołajki z robotami w Arkadii

Z okazji Mikołajek do 11 grudnia stołeczne centrum handlowe Arkadia zaprasza do wspólnej mikołajkowej zabawy z robotami.

Tauron najemcą centrów handlowych Carrefour

Tauron Polska Energia, dostawca energii elektrycznej oraz gazu, rozpoczął współpracę z Carrefour Polska, właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych w Polsce.

Działa już strefa Grand Kitchen w Arkadii

Warszawskie CH Arkadia zyskała nową restauracyjną przestrzeń, usytuowaną na pierwszym piętrze. Do tej pory na jej terenie otworzyło się 11 lokali, dwunasty ruszy niebawem.

Neinver: 15 lat na rynku outletów

Obecnie na naszym rynku działa kilkanaście centrów, rozmieszczonych w różnych rejonach kraju - najwięcej w Polsce centralnej i na południu, choć w ostatnich latach przybyło ich również w zupełnie nowych lokalizacjach.

Warsztaty z dekoracji świątecznych w Wola Parku

Warszawskie centrum handlowe Wola Park zaprasza 7-10 grudnia na kreatywne, bezpłatne warsztaty dekoratorskie, podczas których można nauczyć się, jak przygotować niezwykłe świąteczne kompozycje.

Factory Ursus w portfolio Neptun

Neptun - spółka joint venture firm Neinver i TH Real Estate, działająca w imieniu TIAA - sfinalizowała zakup warszawskiego centrum outlet za 79,7 mln euro.