Handel - centra handlowe

Posnania zaprasza na wakacyjne wycieczki rowerowe

Od 25 czerwca, w co drugą niedzielę wakacji, Posnania zaprasza na wycieczki rowerowe po ulicach Poznania. Pierwszy rajd - szlakiem przedwojenne architektury przemysłowej, wystartuje o godz. 11:00, z Alei Komedy przy wejściu do Posnanii.

Galeria Bronowice walczy o klientów

Możliwość wynajęcia samochodu na minuty, Karta Podarunkowa, drugi Punkt Obsługi Mieszkańców, aplikacja zakupowa i kolejne atrakcje dla najmłodszych - w ostatnim czasie krakowska Galeria Bronowice znacznie powiększyła ofertę usług, zarówno tych związanych z zakupami, jak i spędzaniem wolnego czasu.

Rekordy na targach ReDI

Niemal 400 przedstawicieli sieci handlowych i usługowych obecnych na polskim rynku a także ponad 40 nowych marek handlowych, które interesują się otwarciem swoich placówek nad Wisłą, uczestniczyło w targach ReDI.

Galeria Gryf zyska strefę restauracyjną

Szczecińska Galeria Gryf, której zarządcą i właścicielem jest Carrefour Polska, przejdzie w tym roku gruntowny remodeling. Prace związane z nową aranżacją wnętrza obiektu zaowocują wydzieleniem strefy restauracyjnej, która zostanie oddana do użytku we wrześniu br.

Galeria Młociny na nowo

Więcej rozrywki, miejsc spotkań, rekreacji i gastronomii oraz lepsza ekspozycja najemców i wygodny parking. Kilka dni po przejęciu - Echo Investment i Echo Polska Properties (EPP) prezentują warszawską Galerię Młociny w nowej odsłonie.

Ruszyła rozbudowa parku handlowego w Żorach

Powierzchnia handlowa obiektu ma zostać co najmniej podwojona.

Jarmark Produktów Regionalnych w Blue City

Motywem przewodnim letnich edycji Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych w warszawskim centrum handlowym jest - tradycyjnie już - grillowanie.

Kulinarne spotkanie z Magdą Gessler

W najbliższą sobotę 10 czerwca gościem specjalnym Galerii Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju będzie znana restauratorka i gwiazda kulinarnych programów telewizyjnych.

Minionki w Focus Park Rybnik

Z okazji zbliżającej się premiery komedii animowanej "Gru, Dru i Minionki" (w kinach od 30 czerwca) 18 czerwca w godz. 11.00-19.00 w galerii Focus Park dzieci będą mogły się przenieść w świat tej popularnej kreskówki.

Apsys Polska ma nowego dyrektora ds. marketingu

Nowo utworzone stanowisko objęła Agnieszka Tomczak-Tuzińska, która będzie odpowiedzialna za działania marketingowe oraz public relations spółki i zarządzanych przez nią centrów handlowych.

Posnania rozdaje letnie prezenty

5 czerwca poznańskie centrum handlowe rusza z akcją Buy&Get.