Handel - centra handlowe

Galeria Zaspa w rękach Grupy Capital Park

Grupa Capital Park podpisała umowę wykupu 47 proc. udziałów w spółce celowej będącej właścicielem Galerii Zaspa od firmy Akron Group. Tym samym warszawski inwestor stał się właścicielem jednego z najstarszych trójmiejskich centrów handlowych.

Komfort w Targówek Park

Otwarcie lokalu o powierzchni 522 mkw. planowane jest w dniach 20-23 kwietnia.

Nowe marki w Galerii Zielone Wzgórze

Galeria Zielone Wzgórze, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, zyskała nowych najemców. Klienci białostockiego obiektu mogą już korzystać z oferty restauracji Doner Kebab Zefe, zaś w nadchodzących miesiącach do ich dyspozycji oddanych zostanie sześć kolejnych marek.

Szykuje się rok spektakularnych otwarć

W 2017 r. deweloperzy zapowiadają oddanie do użytku ponad pół miliona mkw. nowej powierzchni handlowej - szacuje firma doradcza JLL, która podsumowała I kwartał 2017 r. na rynku nieruchomości handlowych w Polsce.

W miastach regionalnych w budowie jest mało centrów handlowych

Jedno centrum w budowie i jedno w rozbudowie - to bilans prac zmierzających do powiększenia powierzchni w centrach handlowych w dziesięciu miastach regionalnych. Obie realizacje zakończą się w 2018 roku.

Bonarka bada trendy i tradycje

Krakowskie centrum handlowe rozpoczęło projekt pod tytułem "Albośmy to jacy tacy", w ramach którego będzie śledzić stosunek do tradycji oraz współczesne trendy w sferze obyczajowości Krakowa i Małopolski.

W CH Focus Mall Piotrków Trybunalski "Wyjątkowa Mega Promocja"

Do 28 kwietnia galeria będzie rozdawać specjalną walutę za dokonane zakupy.

Nadchodzą "Centra handlowe 4.0"

Skrzynki depozytowe w roli gablot z obuwiem, sklep sportowy oparty na planie stadionu, wybór produktów na dotykowym ekranie zlokalizowanym w sklepie - to przykłady już obecnych nowości w sektorze handlowym.

Galeria Wilanów oddala się w czasie

Deweloper i zarządca centów handlowych spółka GTC poinformowała o cofnięciu przez Naczelny Sąd Administracyjny decyzji środowiskowej do budowy Galerii Wilanów. Bez niej nie można rozpocząć prac.

W Polsce jest w budowie 21 centrów handlowych

W tym roku ponad 470 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowo-rozrywkowej trafi na rynek. Największe projekty realizowane są w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku - wynika z danych Polskiej Rady Centrów Handlowych zebranych w raporcie PRCH Retail Research Forum.

Blue City zaprasza na Eko Jarmark Piwa i Żywności

W dniach 31 marca - 2 kwietnia w warszawskim centrum handlowym zagoszczą piwa regionalne i ekologiczna żywność.