Handel

Analitycy: W 2018 r. Eurocash powróci do wzrostów

Po słabych wynikach III kwartału 2017 r. i spodziewanym IV kw. na poziomie sprzed roku Eurocash ma dzięki oszczędnościom i konsolidacji rynku poprawić wyniki.

Zakupy teraz, płatność po nowym roku

"Kup teraz, zapłać później", czyli nowa usługa PayU.

Niedziele wracają do Sejmu!

Senat zaproponował w piątek poprawki do ustawy ograniczającej handel w niedziele. To oznacza, że procedowana ustawa ograniczająca handel w niedziele musi zostać ponownie przegłosowana przez Sejm. Nastąpi to najprawdopodobniej 9 stycznia.

Handel w niedziele: sklepy Żabka jednak zamknięte?

Po posiedzeniu komisji senackich 12 grudnia wprowadzono na sugestię Alfreda Bujary poprawkę - pkt. 7, która uniemożliwia pracę Żabek w niedziele.

InPost: Wszystkie paczki będą o czasie

Profil InPostu na Facebooku aż kipi od komentarzy, na temat opóźnień w dostarczaniu przedświątecznych przesyłek przez firmę. InPost uspokaja i mówi, że szybciej już naprawdę się nie da.

Znów zmiany w ustawie o zakazie handlu w niedziele!

27 poprawek do ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni wprowadzili w piątek senatorowie z Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności oraz Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej.

Media Markt w Ostrołęce

Wiosną 2018 r. sklep sieci zostanie otwarty w Galerii Bursztynowej.

Blue City zaprasza na Świąteczny Jarmark

Będzie można go odwiedzić między 14 a 23 grudnia.

Magnolia Park we Wrocławiu sprzedana

Wartość transakcji wyniosła ok. 380 mln euro.

Whisky w WinnicyLidla

Platforma Lidla do rezerwowania produktów otwiera się na nową kategorię. Od 15 grudnia w ofercie WinnicyLidla.pl takie perełki jak japońska whisky Hakushu. Sieć proponuje też 50 zł rabatu przy zakupie whisky powyżej 300 zł.

Hit urodowy w Lidlu

Azjatycka pielęgnacja przebojem wdarła się do serc Polek. Od czwartku 14 grudnia produkty do azjatyckiej pielęgnacji znajdziemy również w sklepach Lidl.