Handel

Małpka przejdzie metamorfozę

W sklepach Małpka szykują się spore zmiany. Lada moment nastąpi modyfikacja witryn i ustawienie półek wewnątrz. Zmieni się także styl komunikacji marki. Na tym nie koniec.

Szybki PIT w galerii handlowej

Już w najbliższy piątek i sobotę (24 i 25 marca) klienci będą mogli wysłać swój PIT podczas robienia zakupów. Akcja odbędzie się w 93 galeriach w 72 miastach w całej Polsce.

Połowa klientów unika brudnych supermarketów i sklepów

Pod koniec 2016 r. w Polsce było ok. 13,11 mln mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Utrzymanie czystości w tego typu miejscach jest niezwykle istotne ze względów bezpieczeństwa - w samej tylko Warszawie 28 największych centrów handlowych notuje 16,7 mln wizyt miesięcznie.

Gadżety reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form reklamy

Według badania "Postrzegania upominków reklamowych jako nośnika reklamy" PIAP, artykuły promocyjne znajdują się na drugim miejscu najskuteczniejszych i jednocześnie najtańszych nośników informacji o firmie.

Blue City zaprasza na festiwal kawy, herbaty i czekolady

24 marca w warszawskim centrum handlowym rozpocznie się Coffee Fest, podczas którego wszyscy fani gorących napojów będą mieli szansę poznać ich najciekawsze gatunki.

Nowi najemcy Pasaży Tesco

W marcu 2017 r. grono najemców obiektów handlowych powiększy się o 7 marek.

Bilety na mecz Wisły Płock do kupienia w Kolporterze

Firma podpisała umowę o współpracy z ekstraklasowym klubem piłkarskim.

Biedronka rozpoczęła akcję "Super Zwierzaki"

To kolejna aktywność realizowana w ramach programu lojalnościowego "Moja Biedronka".

25 tys. nagród w urodzinowej loterii Castoramy

Każdy, kto od 20 marca do 15 kwietnia dokona zakupów na dowolną kwotę w Castoramie, ma szansę wygrać samochód Dacia Duster lub jedną z 25 tys. innych nagród.

Pracodawcy RP: rząd musi poprawić projekt obywatelski

Według tej organizacji, w opiniowanym przez rząd dziś, czyli 21 marca obywatelski projekt ustawy dotyczącym zakazu handlu w niedziele, jest wiele mankamentów.

Rząd o handlu w niedziele: tak, ale nie bez uwag

Rada Ministrów rekomenduje ewentualne etapowe wprowadzanie ograniczenia handlu w niedziele, ale widzi też zagrożenia tego obywatelskiego projektu ustawy.