Dzieje się

Kreatura 2017: 17 nagród głównych i 38 wyróżnień

Jury zdecydowało również o przyznaniu nagrody specjalnej za pracę "Porter Podbity Śliwką" zrealizowaną przez DBA Box Office dla Browaru Jabłonowo.

Polacy są online

Google: 70 proc. Polaków korzysta ze smartfona, a 55 proc. łączy się przez niego z siecią.

Pora na czas zimowy

W minioną niedzielę, czyli 29 października, wszystkie kraje Unii Europejskiej, w tym Polska zmieniły czas na zimowy. Czy słusznie?

Produkt Roku w nowej odsłonie

Nowym organizatorem polskiej edycji konkursu jest firma New Communications, która od 12 lat jest wyłącznym przedstawicielem organizacji Superbrands na Polskę.

Produkt Roku w nowej odsłonie

Rusza nabór do konkursu innowacji produktowych, w którym to konsumenci decydują o przyznaniu nagród, a zwycięzca jest tylko jeden. Konkurs otwarty jest dla wszystkich kategorii produktowych - od FMCG przez sprzęt elektroniczny, po samochody.

Hity Handlu wręczone!

Już po raz 16. w konkursie Hit Handlu wybrano najlepiej sprzedające się produkty. Wyróżnienia Hit Handlu 2017 odebrali podczas uroczystej gali 20 września 2017 roku przedstawiciele branży FMCG, których wyroby nagrodzono w 83 kategoriach.

Najlepszy polski barista Starbucks wybrany

Laureatem krajowego finału konkursu Starbucks Barista Championship 2017 został Sebastian Charęza z kawiarni Starbucks we Wrocławiu.

Masters of Fire - poznaj świat ognia wraz z marką Ballantine’s Hard Fired

Już wkrótce Darek Kuźniak, szef kuchni i gwiazda programu Hell’s Kitchen, wspólnie z ambasadorem marki whisky Ballantine’s Hard Fired, Marcinem Rogulskim, będą inspirować wszystkich miłośników odważnych smaków do łączenia żywiołu ognia z whisky.

Festiwal Smaków Food Tracków

W najbliższy weekend (23-24 września) zagości przed Centrum Handlowym Olsztyn.

Rodzimi internauci mało otwarci na nowinki

Polacy w porównaniu do innych konsumentów są ponadprzeciętnie przywiązani do Facebooka i YouTube, a mało korzystają z Instagrama i serwisów subskrypcyjnych.

Henkel i Carrefour dla Fundacji Czerwone Noski

Wspólna inicjatywa obu firm "Dziecięca Radość w Twoich Rękach" właśnie dobiegła końca.