Dzieje się

23 października - Lubuski Cup 2017

W tegorocznej edycji konkursu barmańskiego pula nagród wynosi 10 tys. zł.

Polagra Food 2018 po raz pierwszy w maju

W 2018 r. Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food odbędą się w dniach 8-10 maja. Decyzja o zmianie terminu wynika z potrzeb wystawców.

Herbapol Esencja Natury po raz 9.

Do czterdziestu dotychczasowych laureatów dołączyło sześciu tegorocznych. Wśród nich Krystyna Czubówna, której wyróżnienie wręczył Jerzy Starak, członek rady nadzorczej Herbapolu-Lublin (na zdjęciu).

Nowe otwarcie Saturn Katowice

W piątek, 13 października, Saturn w Silesia City Center (ul. Chorzowska 107) zaprosi klientów na zakupy w odmienionej, zmodernizowanej przestrzeni. Wydarzeniu towarzyszy akcja promocyjna.

Włoskie i azerskie smaki w Blue City

W warszawskim centrum handlowym po raz kolejny odbędzie się Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych.

W sklepach Kaufland zebrano 10 t żywności

Ponad 10 ton żywności przekazali klienci sklepów Kaufland dla potrzebujących dzieci. Produkty zebrano w marketach sieci w ramach organizowanych przez Federację Polskich Banków Żywności w partnerstwie z firmą Danone zbiórek żywności "Podziel się dobrym posiłkiem".

Sfinks otwiera Fabrykę Pizzy

Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, Chłopskie Jadło i WOOK, otworzył w podwarszawskim Piastowie restaurację Fabryka Pizzy. Jest to pierwszy lokal, w który Sfinks zainwestował w ramach masterfranczyzy tej marki.

Oshee i PZPN rozszerzają współpracę

Na mocy podpisanej 9 października umowy marka uzyskała status oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce nożnej, który będzie obowiązywać od sierpnia 2018 r.

Carrefour edukuje w zakresie zdrowego żywienia

Inicjatywa skierowana jest do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych z małych miejscowości, którzy niejednokrotnie mają utrudniony dostęp do wartościowych programów edukacyjnych.

Heidi Klum na święta w Lidlu

4 grudnia odbędzie się premiera kolejnej, po "Heidi & The City", kolekcji autorstwa Heidi Klum i firmy Lidl - #Letscelebrate. Świąteczno-sylwestrowa kolekcja dla pań składa się z produktów typu basic i dodatków.

Kaufland przekazał ponad 1 mln zł na Wioski Dziecięce

Przez ostatnie dwa lata współpracy ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce Kaufland przekazał ponad 1,03 mln zł dla 1400 podopiecznych organizacji. Znaczną część tej kwoty zebrano dzięki hojności klientów w ramach Akcji Skarbonka.