Dzieje się

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" doceniony

Otrzymał nagrodę Biznesu Sportowego DEMES. Został uznany za najlepszy projekt promujący aktywność fizyczną w Polsce.

Oshee dla dzieci z domów dziecka

Założona niedawno przez firmę Fundacja Oshee będzie wspierać podopiecznych tych placówek zakupując dla nich sprzęt sportowy.

Carrefour przyłącza się do "Godziny dla Ziemi"

25 marca na 60 minut przygaśnie oświetlenie w hipermarketach sieci. Zostanie też wyłączone światło w biurach centrali firmy.

"Szary Domek" z Biedronki w teatrze

Książka, która zwyciężyła w pierwszej edycji organizowanego przez sieć konkursu "Piórko" zaciekawiła artystów Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku, którzy postanowili ją wystawić na dużej scenie.

Hochland Polska na Absolvent Talent Days

Z pracownikami firmy będzie można spotkać się 23. marca w pawilonie 1. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jest jeszcze czas na zgłoszenia do akcji "Nestlé porusza Polskę"

W piątek 17 marca 2017 r. upływa termin na zgłoszenie się gmin do udziału w drugiej edycji konkursu "Nestlé porusza Polskę". W zwycięskich gminach firma Nestlé ufunduje nowoczesne siłownie plenerowe. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Trzecia edycja konkursu "Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci" ruszyła

W pierwszym etapie, na najlepszy tekst dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, których prace literackie nie były nigdy publikowane w druku lub wydawnictwach oznaczonych numerami ISBN lub ISSN.

Znamy prelegentów na Retail Summit 2017

Konferencja Poland & CEE Retail Summit odbędzie się w Warszawie w hotelu Hilton w dniach 29-30 marca 2017 r.

Olej Wielkopolski odkrywa: Bukiet Smaku!

7 marca 2017 r. odbyły się warsztaty kulinarne pod hasłem: "Olej Wielkopolski odkrywa: Bukiet Smaku!" Spotkanie miało miejsce w Comfort Food Studio - Akademia Gotowania w Hali Koszyki.

Oshee z nową ambasadorką

Została nią Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie tajskim. Pierwsza Polka w organizacji MMA - Ultimate Fighting Championship oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej.

Oshee oficjalnym partnerem Nice 1 Ligi

Oficjalnym sponsorem wydarzenia została Fortuna zakłady bukmacherskie, a partnerem rozgrywek producent napojów marki Oshee.