"Sklepowe rewolucje" - nowy program w Zoom TV

Rusza nabór do pierwszego programu telewizyjnego, w którym Marek Borowiński znany jako Shop Doctor przemierzy cały kraj by ratować sklepy.

W nowym programie Zoom TV Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, pospieszy z pomocą potrzebującym właścicielom sklepów. Przeprowadzi metamorfozę, której celem są wyższe przychody, poprawienie komfortu pracy… oraz mniej stresu dla szefów.

Podczas audytu Borowiński przyjrzy się każdemu miejscu z perspektywy klienta i sprawdzi, czy najważniejsze punkty sklepu są dobrze skomunikowane. Co ważne, nie tylko wnętrze znajdzie się na celowniku prowadzącego – równie duże znaczenie dla sukcesu sklepu ma to, jak współgra z otoczeniem i czy odpowiada na potrzeby potencjalnych klientów.

Po analizie i wymianie argumentów z właścicielami biznesu Marek Borowiński będzie szukał najlepszych rozwiązań dla konkretnego przypadku. Po wdrożeniu wszystkich zaleceń pozostaje wielki finał misji: ponowne otwarcie sklepu, który ma nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim więcej sprzedawać.

Premierowy odcinek ma być wyemitowany jesienią tego roku w naziemnym kanale Zoom TV. Zaplanowano 13 odcinków. Jak się dowiedzieliśmy, wciąż można wziąć udział w programie.

Zgłoszenia można wysyłać na adres mailowy redakcja@sklepowerewolucje.shop, www.sklepowerewolucje.shopdo 15 czerwca.

- Z niecierpliwością wyczekuję nagrań i spotkania z uczestnikami – mówi Marek Borowiński, pomysłodawca programu „Sklepowe Rewolucje” (na zdjęciu). – Audytem sklepów zajmuję się od kilkunastu lat, ale każdy sklep, każdy właściciel, każdy klient jest trochę inny, więc zawsze będzie to fascynujące wyzwanie – uważa.

Marek Borowiński jest specjalistą w dziedzinie visual merchandisingu, znający tajniki sposobów prezentacji produktu i tworzenia atmosfery miejsca sprzedaży, mające na celu zachęcenie konsumentów do zakupu. Pod swoją opieką ma sklepy w całej Polsce. Od dużych sieci handlowych, salonów wnętrzarskich, przez sklepy spożywcze, aż po rodzinne firmy piekarniczo-cukiernicze. 

Borowiński jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

 

Katarzyna Pierzchała 1119 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.