Żywiec Zdrój. Woda Żywioł

Zainspirowana żywiołami: ognia, wody, ziemi i powietrza.

W ofercie firmy Żywiec Zdrój pojawiły się cztery warianty smakowe napojów gazowanych Żywioł. 

Dla wielbicieli wyrazistych smaków przygotowano Żywioł Ognia o smaku pomarańczy i imbiru. Szukający orzeźwienia odnajdą je w Żywiole Wody o smaku cytryny i mięty. Wielbicielom tradycyjnych smaków z pewnością przypadnie do gustu Żywioł Ziemi o smaku czarnej porzeczki i żurawiny. Ofertę uzupełnia lekki aromat Żywiołu Powietrza o smaku grapefruita.

Nowe warianty smakowe wejdą do stałej oferty. Dotychczasowe: Żywioł o smaku pomarańczowym i Żywioł o smaku cytrynowym dostępne będą tylko do wyczerpania zapasów.

Ponadto 24 czerwca br. pod hasłem “Odkryj swój żywioł” wystartował konkurs promujący nowe smaki. Do wygrania jest udział w wyprawie motocyklowej po legendarnej Route 66 z Chicago do Albuquerque.

Konkurs potrwa do 18 lipca br., a promować go będą, oprócz kampanii bannerowej, popularni polscy vloggerzy: Rock Alone, Rojo, Polimaty i Kuba Jankowski, którzy przeprowadzą także relację z wyprawy do USA. Zwycięzców poznamy 26 lipca br.

Na potrzeby konkursu powstała strona internetowa www.tylegazuiletrzeba.pl, na której znajduje się animowany komiks z elementami gry.Joanna Hamdan 5276 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.